SRB – info

Najnovije vesti iz Srbije, regiona i sveta

Sport

DERBI BEZ POBEDNIKA: Pričaće se o penalu, Zvezda žali za stativom Gobeljića!

U derbiju 11. kola sastali su se Crvena zvezda i Partizan. Utakmica je završena rezultatom 1:1.

Gol za domaćina postigao je Filip Stevanović u 5. minutu, izjednačio je Katai sa bele tačke u 75.

Fudbaleri Crvene zvezde ušli su u meč sa idejom da napadnu poslednju liniju Partizana, vršili su presing po celom terenu.

Priliku je nakon greške Strahinje Erakovića iskoristio Filip Stevanović.

Asano je došao do lopte, ugledao usamljenog Stevanovića, koji je imao lak posao da savlada golmana Crvene zvezde.

Nakon primljenog gola zaigrao je značajno bolje gostujući tim. Veliku priliku imao je Gobeljić početkom drugog poluvremena, ali je pogodio samo stativu.

Igrao se 75. minut, nakon kornera oboren je Sanogo u šesnaestercu Partizana, Novak Simović pokazao je na belu tačku. Aleksandar Katai bio je siguran izvođač za konačnih 1:1.

Izvor: Novosti