SRB – info

Najnovije vesti iz Srbije, regiona i sveta

Sport Srbija Vesti

Večiti derbi bez pobednika

Večerašnji večiti derbi fudbalera Partizana i Crvene zvezde završen je nerešenim rezultatom 1:1. Bio je ovo 165. „večiti“ derbi između ove dve ekipe.

Za razliku od pojedinih njihovih susreta, večeras je viđena odlična fudbalska predstava na stadionu Partizana. Postignuta su dva gola, a zahvaljujući VAR tehnologiji jedan gol je poništen, i bilo je dosta propuštenih prilika na obe strane.

Strelac za ekipu Partizana bio je Natho a za Zvezdu Katai. Domaćin je poveo u 36.minutu a u 49. je VAR sprečio da bude i 2:0. Imao je Partizan još šansi ali kako obično biva posle propuštenih šansi stiže kazna. U 83.minutu posle odličnog centaršuta Rodića Katai glavom sprovodi loptu u mrežu.

Isti rezultat ostao je do kraja meča. Što se tiče tabele Super lige Srbije, ništa se nije promenilo, Partizan ostaje na vrhu sa 2 boda više.