SRB – info

Najnovije vesti iz Srbije, regiona i sveta

Sport Srbija Vesti

Vrhunska igra Crvene Zvezde i još bolji rezultat

Veče za pamćenje i odlično odigrana utakmica fudbalere Crvene Zvezde je dovela na korak do plasmana u grupnu fazu Lige Evrope. Motivacija je bila na visokom nivou tokom celog meča, nijednog momenta nije bilo opuštanja. Igrači su znali da je ovaj meč možda i odlučujući i da je gol razlika važna za revanš meč koji je na programu sledećeg četvrtka.

Odlično je krenula utakmica za domaći tim i već u petom minutu dolazi do vođstva. Terensku inicijativu domaći igrači su iskoristili da do kraja poluvremena postignu još jedan pogodak a onda i u drugom poluvremenu još dva.

Ovaj rezultat od 4:0 je dovoljan da u revanšu Zvezda bez mnogo srljanja overi prolaz u grupnu fazu Lige Evrope.

Kakve će posledice ostaviti na igrače Kluža ovaj jučerašnji debakl u Beogradu, videćemo.