SRB – info

Najnovije vesti iz Srbije, regiona i sveta

Sport Vesti

Crvena Zvezda pobedom otvorila grupnu fazu LE

Grupna faza Lige Evrope počela je za Crvenu Zvezdu. Ona je u grupi F pobedila favorizovanu ekipu Brage rezultatom 2:1. U prvom poluvremenu je sve ostalo na prilikama, čekalo na pogodak sve do 75.minuta kada je Zvezda iz prekida postigla pogodak. Strelac je bio Milan Rodić.

Vođstvo nije dugo trajalo jer je odmah u narednom napadu ekipa Brage izjednačila na 1:1. Strelac je bio Galeno.

Zvezda je posle primljenog gola nastavila da napada i to joj se uskoro i isplatilo jer je Mirko Ivanić u 85.minutu oboren u šesnaestercu Brage i dosuđen je jedanaesterac. Katai uzima loptu i postiže pogodak.

Rezultatom 2:1 završen je meč. Zvezda je uspela da osvoji prve bodove.

Još jedan naš predstavnik, Partizan, igra svoj prvi meč u Ligi konferencija od 21 čas. Gostuje ekipi Anortozisa u Nikoziji. Nadamo se pozitivnom rezultatu.